Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

Wellform Пакување Група копродукции, Ltd (WPG) е производство и маркетинг на сите видови на заштитни, флексибилни пакување и печатење на производи за години. 

Од основањето, нашата корпоративна е неодоливо извршуваат квалитет во работењето. Еден тим на професионалци и експерти, конкурентни цени и услуги ненадмината сме ни направи, еден од theleaders за производство на пакување и печатење на производи во Северна Кина.

Нашата компанија специјализирана за производство на широк спектар на премијата и high-end пакување и печатење на производи. Нашата компанија има долга историја на обезбедување на земји како што се Австралија, Канада, Германија, Италија, Русија, Шпанија, Сингапур, Швајцарија, Велика Британија, САД, итн  

Нашата фабрика има уверение БРЦ, BSCI, ISO9001 и така натаму. Биоразградливи материјали исто така, заверени од страна на трети лица.

IMG_6237WhatsApp Online Chat !