Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

предност

8 Боја Printting машина

Најнапредните 8 Боја Printting машина. За печатење на кеси до 8 бои едно време совршено.

11

20.000 квадратни метри изправителен дом.

20.000 квадратни метри изправителен дом. Чисто производство на животната средина и квалификуван персонал.

22

Енергичен и професионален тим за продажба

Професионален тим искрено за вашата услуга

33

20 години фабрика

Повеќе од 20 години искуство во пластична амбалажа индустрија.

IMG_6237

BRC заверена

Првиот и единствен сертифициран BRC во пластични индустриски во провинцијата Шандонг.

1-BRC-WELLFORM

6.000 тони капацитет

Годишен капацитет од 6.000 тони пластични кеси.WhatsApp Online Chat !