добротворна торба - Кина Wellform пакување група
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

добротворна торба

Краток опис:

All handle type, convenient to use. Costom Logo printing acceptable Various sizes & colors Biodegradable available Charity bag Material HDPE/LDPE/LLDPE Feature Biodegaradable,Reusable,Leakproof Usage hotel,restaurant,hospital,school,home,supermarket,park and so on Thickness As customer’s requirement OEM OEM is welcomed Printing We have new equipment,color can be from clear to rainbow.Up to 8 colors. Certificate BRC BSCI ISO9001 Charity bag Logo As customer’...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Сите тип рачка, лесен за употреба.

  печатење Costom логото прифатливо

  Различни големини и бои

  биоразградлив достапни

  добротворна торба
  материјал HDPE / LDPE / LLDPE
  функција Biodegaradable, еднократно, непропустлив
  користење хотел, ресторан, во болница, училиште, дома, супермаркет, парк и така натаму
  дебелина Како на барање на купувачот
  OEM OEM е добредојдена
  печатење Имаме нова опрема, боја може да биде од јасно rainbow.Up до 8 бои.
  Сертификат BRC BSCI ISO9001
  добротворна торба
  Користење на логото Како на барање на купувачот
  Услови на плаќање L / C или T / T 30% депозит, 70% againest на копија на B / L
  Порт Кингдао
  Цитати Според материјал, големина, дебелина, печатење во боја на производи
  MOQ Најмалку 3 тони
  Пример достапни и бесплатно примерок
  Известувањата се како што следува

  (1) Нашата понуда е врз основа на детали на вашите производи, како што се големината
  дебелина, печатени бои, материјали за пакување и други посебно барање.
  Значи, кога ќе се побара од цената, ве молиме да ни каже детали на производите.
  (2), сликите се само за вашиот референца.
  (3) Ние ќе произведува примерокот според вашите барања.
  (4) Пример е достапен.

  топла продажба! добротворна кеси за Велика Британија

  топла продажба! добротворна кеси за Велика Британија

  топла продажба! добротворна кеси за Велика Британија


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !