Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Контактирајте не

Wellform Пакување Група копродукции, ООД

адреса

Соба 1820, еден блок од Ванда центар, премин на патот & Yuanfei Fushou Стрит, Weifang, провинцијата Шандонг, Кина.

телефон

86-18863609118

Тел: 86-536-8290371

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !