Умре намали рачка торба - Кина Wellform пакување група
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Умре намали рачка торба

Краток опис:

-Take advantage of high quality custom-made custom printed plastic bag. -Premium Quality: Always Printed Flawlessly. -100% Plastic Construction = Maximum Durability. -Available In Any Shape, Color and Graphic You Can Think Of.   DIE Cut Handle Bag Material HDPE/LDPE/LLDPE Feature Biodegaradable,Reusable,Leakproof Usage hotel,restaurant,hospital,school,home,supermarket,park and so on Thickness As customer’s requirement OEM OEM is welcomed Printing We have new equipment,color ca...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  -Take предностите на висок квалитет нарачана обичај печатени пластична кеса.

  Премија за квалитет: Секогаш Печатени беспрекорно.

  100% пластика Градежништво = максимална издржливост.

  -Available во било која форма, боја и графички можете да замислите.

   

  Умре намали справи со торба
  материјал HDPE / LDPE / LLDPE
  функција Biodegaradable, еднократно, непропустлив
  користење хотел, ресторан, во болница, училиште, дома, супермаркет, парк и така натаму
  дебелина Како на барање на купувачот
  OEM OEM е добредојдена
  печатење Имаме нова опрема, боја може да биде од јасно rainbow.Up до 8 бои.
  Сертификат BRC BSCI ISO9001
  Умре намали справи со торба
  Користење на логото Како на барање на купувачот
  Услови на плаќање L / C или T / T 30% депозит, 70% againest на копија на B / L
  Порт Кингдао
  Цитати Според материјал, големина, дебелина, печатење во боја на производи
  MOQ Најмалку 3 тони
  Пример достапни и бесплатно примерок
  Известувањата се како што следува

   

  (1) Нашата понуда е врз основа на детали на вашите производи, како што се големината
  дебелина, печатени бои, материјали за пакување и други посебно барање.
  Значи, кога ќе се побара од цената, ве молиме да ни каже детали на производите.
  (2) Picures погоре се само за вашиот референца.
  (3) Ние ќе произведува примерокот според вашите барања.
  (4) Пример е достапен.

   

  Кина со добар квалитет јасна пластични кеси со рачки

   

  Кина со добар квалитет јасна пластични кеси со рачки

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !