Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

Wellform Packaging Group Co, Ltd (WPG) ka qenë prodhim dhe marketing të gjitha llojet e mbrojtëse, paketimit fleksibël dhe shtypjen produkteve për vite me rradhë. 

Që nga themelimi, korporatave jonë relentlessly ka ndjekur përsosmërinë në operacion. Një ekip i profesionistëve dhe ekspertëve, çmimet konkurruese dhe shërbimeve të patejkalueshëm na kanë bërë një nga theleaders në prodhimin e paketimit dhe shtypjen e produkteve në Kinë Veriut.

Kompania jonë e specializuar në prodhimin e një gamë të gjerë të primit dhe paketimit të lartë fund dhe shtypjen e produkteve. Kompania jonë ka një histori të gjatë të vendeve furnizuese të tilla si Australia, Kanadaja, Gjermania, Italia, Rusia, Spanja, Singapori, Zvicra, Britania e Madhe, SHBA, etj  

Fabrika jonë ka certifikuar BRC, BSCI, ISO9001 dhe kështu me radhë. Materialet biodegradable janë vërtetuar edhe nga pala e tretë.

IMG_6237WhatsApp Online Chat !