Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

avantazh

8 Color Printting Machine

Më të përparuar 8 Color Printting Machine. Për të printuar çanta deri në 8 ngjyra në një kohë të përkryer.

11

20.000 SQM shtëpi e të varfërve.

20.000 SQM shtëpi e të varfërve. mjedis të pastër prodhimit dhe stafit të kualifikuar.

22

Energjik & Professional Ekipi i Sales

Ekipi profesional i sinqertë për shërbimin tuaj

33

20 Years Factory

Më shumë se 20 vjet përvojat në industrinë e paketimit plastike.

IMG_6237

BRC certifikuar

I pari dhe i vetmi BRC certifikuar në plastike industriale në Shandong Province.

1-BRC-WELLFORM

6,000 ton kapacitet

kapacitet vjetor prej 6.000 ton për qese plastike.WhatsApp Online Chat !