qese Charity - China Wellform Packaging Group
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

qese bamirëse

Përshkrim i shkurtër:

All handle type, convenient to use. Costom Logo printing acceptable Various sizes & colors Biodegradable available Charity bag Material HDPE/LDPE/LLDPE Feature Biodegaradable,Reusable,Leakproof Usage hotel,restaurant,hospital,school,home,supermarket,park and so on Thickness As customer’s requirement OEM OEM is welcomed Printing We have new equipment,color can be from clear to rainbow.Up to 8 colors. Certificate BRC BSCI ISO9001 Charity bag Logo As customer’...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Të gjitha llojin trajtojë, përshtatshëm për t'u përdorur.

  Costom Logo Shtypjen e pranueshme

  madhësive të ndryshme dhe ngjyra të

  biodegradable dispozicion

  qese Charity
  material HDPE / LDPE / LLDPE
  tipar Biodegaradable, Reusable, Leakproof
  përdorim hotel, restorant, spital, shkollë, shtëpi, supermarket, park dhe kështu me radhë
  Trashësia Si kërkesës së klientit
  OEM OEM është i mirëpritur
  shtypje Ne kemi pajisje të reja, ngjyra mund të jetë e qartë për të rainbow.Up në 8 ngjyra.
  certifikatë BRC BSCI ISO9001
  qese Charity
  Logo Si kërkesës së klientit
  Kushtet e pagesës L / C ose T / T depozitë 30%, 70% againest kopje të B / L
  port Qingdao
  citat Sipas material, madhësia, trashësi, ngjyra të shtypura e produkteve
  moq Të paktën 3 ton
  mostër Mostër në dispozicion dhe pa pagesë
  Njoftimet janë si më poshtë

  (1) Oferta jonë është e bazuar në detaje e produkteve tuaja, të tilla si madhësia
  trashësi, ngjyra të shtypura, materiale, paketim, dhe kërkesë të tjera të veçanta.
  Pra, kur ju kërkoni çmimin, ju lutem na tregoni detajet e produkteve.
  (2) Piktura e mësipërme janë vetëm për referencë tuaj.
  (3) Ne do të prodhojë mostër përputhje me kërkesat tuaja.
  (4) Shembull është në dispozicion.

  shitje të nxehtë! çanta bamirëse për Mbretërinë e Bashkuar

  shitje të nxehtë! çanta bamirëse për Mbretërinë e Bashkuar

  shitje të nxehtë! çanta bamirëse për Mbretërinë e Bashkuar


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !