Disponueshme PE platformës - China Wellform Packaging Group
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Disponueshme PE platformës

Përshkrim i shkurtër:

Përdoret për restorant / hotel / House Hold / Garden, si dhe vend tjetër duhet të mbrojtur trupin tuaj të bukur të pastër. -Ata janë përdorur kryesisht për pastërtinë e shtëpisë, test, ushqim ose të mbrojë të industrisë ose bujqësisë, prerje, tendencë dhe spital. -Ata janë të papërshkueshëm nga uji, parandalimin e pikëlluar, alkaline, vaj, bacilli, dritë, ndjenjë më të mirë. -Ata janë me të vërtetë ideale, produktet ekonomike mbrojtjes 


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përdoret për restorant / hotel / House Hold / Garden, si dhe vend tjetër duhet të mbrojtur trupin tuaj të bukur të pastër.

  -Ata janë përdorur kryesisht për pastërtinë e shtëpisë, test, ushqim ose të mbrojë të industrisë ose bujqësisë, prerje, tendencë dhe spital.

  -Ata janë të papërshkueshëm nga uji, parandalimin e pikëlluar, alkaline, vaj, bacilli, dritë, ndjenjë më të mirë.

  -Ata janë me të vërtetë ideale, produktet ekonomike mbrojtjes 


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !