Fruta dhe perime Bag - China Wellform Packaging Group
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Fruta dhe perime Bag

Përshkrim i shkurtër:

BRC certified Good raw material Clear or logo printed Biodegradable available Food bag Material HDPE/LDPE/LLDPE Feature Biodegaradable,Reusable,Leakproof Usage hotel,restaurant,hospital,school,home,supermarket,park and so on Thickness As customer’s requirement OEM OEM is welcomed Printing We have new equipment,color can be from clear to rainbow.Up to 8 colors. Certificate BRC BSCI ISO9001 Food bag Logo As customer’s requirement Payment terms L/C or T/T 30% d...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  BRC certifikuar

  mira materiale të papërpunuara

  Qartë ose logo të shtypura

  biodegradable dispozicion

  qese ushqim
  material HDPE / LDPE / LLDPE
  tipar Biodegaradable, Reusable, Leakproof
  përdorim hotel, restorant, spital, shkollë, shtëpi, supermarket, park dhe kështu me radhë
  Trashësia Si kërkesës së klientit
  OEM OEM është i mirëpritur
  shtypje Ne kemi pajisje të reja, ngjyra mund të jetë e qartë për të rainbow.Up në 8 ngjyra.
  certifikatë BRC BSCI ISO9001
  qese ushqim
  Logo Si kërkesës së klientit
  Kushtet e pagesës L / C ose T / T depozitë 30%, 70% againest kopje të B / L
  port Qingdao
  citat Sipas material, madhësia, trashësi, ngjyra të shtypura e produkteve
  moq Të paktën 3 ton
  mostër Mostër në dispozicion dhe pa pagesë
  Njoftimet janë si më poshtë

  (1) Oferta jonë është e bazuar në detaje e produkteve tuaja, të tilla si madhësia
  trashësi, ngjyra të shtypura, materiale, paketim, dhe kërkesë të tjera të veçanta.
  Pra, kur ju kërkoni çmimin, ju lutem na tregoni detajet e produkteve.
  (2) Picures më sipër janë vetëm për referencë tuaj.
  (3) Ne do të prodhojë mostër përputhje me kërkesat tuaja.
  (4) Shembull është në dispozicion.

  塑料 HDPE 生产 蔬菜 和 水果 卷

  Plastike Rolls HDPE prodhojë për Perimet dhe frutat


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !