qese me push - China Wellform Packaging Group
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

qese me push

Përshkrim i shkurtër:

Fresh scented Pretty packaging with printed outer bag or box Biodegradable available Various sizes & colors Nappy Bag Material HDPE/LDPE/LLDPE Feature Biodegaradable,Reusable,Leakproof Usage hotel,restaurant,hospital,school,home,supermarket,park and so on Thickness As customer’s requirement OEM OEM is welcomed Printing We have new equipment,color can be from clear to rainbow.Up to 8 colors. Certificate BRC BSCI ISO9001 Nappy Bag Logo As customer’s requirem...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Fresh aromatike

  paketimin Pretty me qese të shtypura e jashtme apo kuti

  biodegradable dispozicion

  madhësive të ndryshme dhe ngjyra të

  Nappy qese
  material HDPE / LDPE / LLDPE
  tipar Biodegaradable, Reusable, Leakproof
  përdorim hotel, restorant, spital, shkollë, shtëpi, supermarket, park dhe kështu me radhë
  Trashësia Si kërkesës së klientit
  OEM OEM është i mirëpritur
  shtypje Ne kemi pajisje të reja, ngjyra mund të jetë e qartë për të rainbow.Up në 8 ngjyra.
  certifikatë BRC BSCI ISO9001
  Nappy qese
  Logo Si kërkesës së klientit
  Kushtet e pagesës L / C ose T / T depozitë 30%, 70% againest kopje të B / L
  port Qingdao
  citat Sipas material, madhësia, trashësi, ngjyra të shtypura e produkteve
  moq Të paktën 3 ton
  mostër Mostër në dispozicion dhe pa pagesë
  Njoftimet janë si më poshtë

   (1) Oferta jonë është e bazuar në detaje e produkteve tuaja, të tilla si madhësia

  trashësi, ngjyra të shtypura, materiale, paketim, dhe kërkesë të tjera të veçanta.
  Pra, kur ju kërkoni çmimin, ju lutem na tregoni detajet e produkteve.

  (2) Picures më sipër janë vetëm për referencë tuaj.

  (3) Ne do të prodhojë mostër përputhje me kërkesat tuaja.
  (4) Shembull është në dispozicion.

  Materiali HDPE Scented Foshnja Diaper Shkatërrimi Bags

  Materiali HDPE Scented Foshnja Diaper Shkatërrimi Bags


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat !