Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Lajme

 • 2018 The PACK EXPO

  2018 The PACK EXPO

  Oct 14-17, 2018  The PACK EXPO is grandly held at the McCormick convention center in Chicago, USA. The exhibition attracted nearly 2,521 exhibitors from all over the world .The company’s products have won the customer’s attention and praise, and achieved a complete success! The compan...
  Lexo më shumë
 • Metodë për zbulimin e avullit të ujit transmetimit e paketimit Mjekësore

  Metoda për inspektimin e avujt e ujit pėrshkueshmėrisė e çanta mjekësore qese Mjekësore me peshën e saj të lehta, forca të lartë, nënshkrimin e mirë dhe presioni dhe avantazhe të tjera, gradualisht zëvendësuar shishe qelqi mjekësore, është përdorur gjerësisht në mjekësi orale të ngurta dhe të lëngshme kategori paketimit mjekësi. Wate ...
  Lexo më shumë
 • Si duhet të ruhet arra

  Si e arra mbani atë? Veçanërisht në jug të klimës është i lagësht, qese të hapur, mbyllja është shumë e thjeshtë dhe shumë e thjeshtë përsëri në valën, arra dhe hidratues thjesht të rrinë së bashku, këtë herë për të vënë arra në ditë të ekspozimit të diellit, duhet të jetë në klima është shumë e mirë, temperaturë të lartë ...
  Lexo më shumë
 • Prodhimin e qeseve oriz modelit duhet të i kushtoj vëmendje për çfarë?

  Çfarë lloji i informacionit duhet të përfshihet në qese oriz të përshtaten standarde kombëtare? Rajs pikë çanta planifikimit ku është tani vendi në industrinë ushqimore është shumë e kërkuar, ne natyrisht do të paguajnë më shumë vëmendje. Ne kemi informacion më të zakonshme në paketimin e qeseve vakum oriz inclu ...
  Lexo më shumë
 • ngjarje bamirësie

  ngjarje bamirësie

  Duke i dhënë përsëri në komunitet është një koncept që shumë NVM brendshme kanë qenë respektimi. Më 15 maj, 2018, nën udhëheqjen e Drejtorit të Zyrës së Tregtisë së Wei Fang qytetit dhe udhëheqësit e Xiashan Qarkut Shkencës dhe Teknologjisë Byroja, drejtori ekzekutiv i Federatës -...
  Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat !