Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

961A0052

Wellform Пакување Група копродукции, Ltd (во WPG) е производство и маркетинг на сите видови на заштитни, флексибилни пакување и печатење на производи за години.

Од основањето, нашата корпоративна е неодоливо извршуваат квалитет во работењето. Еден тим на професионалци и експерти, конкурентни цени и услуги ненадмината сме ни направи, еден од theleaders за производство на пакување и печатење на производи во Северна Кина.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не

WhatsApp Online Chat !