Т-маица торба на ролна - Кина Wellform пакување група
Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Т-маица торба на ролна

Краток опис:

All handle type, convenient to use. Custom Logo printing acceptable Various sizes & colors Biodegradable available T-shirt bag on roll Material HDPE/LDPE/LLDPE Feature Biodegaradable,Reusable,Leakproof Usage hotel,restaurant,hospital,school,home,supermarket,park and so on Thickness As customer’s requirement OEM OEM is welcomed Printing We have new equipment,color can be from clear to rainbow.Up to 8 colors. Certificate BRC BSCI ISO9001 T-shirt bag on roll Logo A...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Сите тип рачка, лесен за употреба.

  Прилагодено печатење на логото прифатливо

  Различни големини и бои

  биоразградлив достапни

  Т-маица торба на ролна
  материјал HDPE / LDPE / LLDPE
  функција Biodegaradable, еднократно, непропустлив
  користење хотел, ресторан, во болница, училиште, дома, супермаркет, парк и така натаму
  дебелина Како на барање на купувачот
  OEM OEM е добредојдена
  печатење Имаме нова опрема, боја може да биде од јасно rainbow.Up до 8 бои.
  Сертификат BRC BSCI ISO9001
  Т-маица торба на ролна
  Користење на логото Како на барање на купувачот
  Услови на плаќање L / C или T / T 30% депозит, 70% againest на копија на B / L
  Порт Кингдао
  Цитати Според материјал, големина, дебелина, печатење во боја на производи
  MOQ Најмалку 3 тони
  Пример достапни и бесплатно примерок
  Известувањата се како што следува

  (1) Нашата понуда е врз основа на детали на вашите производи, како што се големината
  дебелина, печатени бои, материјали за пакување и други посебно барање.
  Значи, кога ќе се побара од цената, ве молиме да ни каже детали на производите.
  (2), сликите се само за вашиот референца.
  (3) Ние ќе произведува примерокот според вашите барања.
  (4) Пример е достапен.

  Печатени Т-маица торби на ролна

  Висококвалитетен T-shirt пластична кеса на ролна


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !