Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

961A0052

Wellform Packaging Group Co, Ltd (WPG) ka qenë prodhim dhe marketing të gjitha llojet e mbrojtëse, fleksibël paketimit dhe shtypjen e produkteve për vite me rradhë.

Që nga themelimi, korporatave jonë relentlessly ka ndjekur përsosmërinë në operacion. Një ekip i profesionistëve dhe ekspertëve, çmimet konkurruese dhe shërbimeve të patejkalueshëm na kanë bërë një nga theleaders në prodhimin e paketimit dhe shtypjen e produkteve në Kinë Veriut.

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni

WhatsApp Online Chat !