DIE qese CUT trajtojë - China Wellform Packaging Group
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Die Pritini qese të trajtojë

Përshkrim i shkurtër:

-Take advantage of high quality custom-made custom printed plastic bag. -Premium Quality: Always Printed Flawlessly. -100% Plastic Construction = Maximum Durability. -Available In Any Shape, Color and Graphic You Can Think Of.   DIE Cut Handle Bag Material HDPE/LDPE/LLDPE Feature Biodegaradable,Reusable,Leakproof Usage hotel,restaurant,hospital,school,home,supermarket,park and so on Thickness As customer’s requirement OEM OEM is welcomed Printing We have new equipment,color ca...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Avantazhi -Marrin të kualitetit të lartë me porosi qese plastike me porosi të shtypura.

  Quality -Premium: Gjithmonë Shtypur njësoj.

  -100% plastike Ndërtimi = maksimale qëndrueshmëri.

  -Available në çdo formë, Color dhe Graphic ju mund të mendoni.

   

  DIE Cut Handle qese
  material HDPE / LDPE / LLDPE
  tipar Biodegaradable, Reusable, Leakproof
  përdorim hotel, restorant, spital, shkollë, shtëpi, supermarket, park dhe kështu me radhë
  Trashësia Si kërkesës së klientit
  OEM OEM është i mirëpritur
  shtypje Ne kemi pajisje të reja, ngjyra mund të jetë e qartë për të rainbow.Up në 8 ngjyra.
  certifikatë BRC BSCI ISO9001
  DIE Cut Handle qese
  Logo Si kërkesës së klientit
  Kushtet e pagesës L / C ose T / T depozitë 30%, 70% againest kopje të B / L
  port Qingdao
  citat Sipas material, madhësia, trashësi, ngjyra të shtypura e produkteve
  moq Të paktën 3 ton
  mostër Mostër në dispozicion dhe pa pagesë
  Njoftimet janë si më poshtë

   

  (1) Oferta jonë është e bazuar në detaje e produkteve tuaja, të tilla si madhësia
  trashësi, ngjyra të shtypura, materiale, paketim, dhe kërkesë të tjera të veçanta.
  Pra, kur ju kërkoni çmimin, ju lutem na tregoni detajet e produkteve.
  (2) Picures më sipër janë vetëm për referencë tuaj.
  (3) Ne do të prodhojë mostër përputhje me kërkesat tuaja.
  (4) Shembull është në dispozicion.

   

  Kinë cilësi të mirë qese të qartë plastike me trajton

   

  Kinë cilësi të mirë qese të qartë plastike me trajton

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !